# 50359, Vichny   06.05.2013 10:05:29

Dara каже:
Друзi, дякую за привiтання! Будьте менi здоровi та щасливi! Привiт з Калабрii :)
Grazie, arrividerci!

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора