# 50249, Booster   04.05.2013 20:23:38

Хто там ходить на син1й, то вкаж1ть цьому Гольдфарбу чи Гольдбергу чи як там його, що в1н просто продажне хуйло, як виявилось, не т1льки в план1 зм1ни пр1звища.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора