# 50192, Booster   04.05.2013 19:27:11

Знаю добре чол 5, яким футбол взагал1 похьюй з аргументом- "вони бабло в1дсиджують а ти нерви соб1 жереш", 1 живуть же ж блядь...

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора