# 50106, Бухтій   04.05.2013 14:53:29

50105, RealLokoSnork,
То це ж вам зі свого футболу дивитись нема чого, через те то німців дивитесь, то об'єднуватись лізете ;)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора