# 49711, ЗемляК   27.04.2013 20:56:50

Хто там на юутнєнькій заглядає - передайте Лейкеру, що його колеги з плюсів такі ж уєбани, як і на кротоканалі. Ба, навіть гірші - ті хоча б не маскуються під об'єктивність.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора