|
Guron,
У нас десь так само. Але.
Не то контрактору, підприємцеві дуже проблематичо частину витрат на будинок, зв'язок, авто і т.ін списати на зменшення податків. Потрібні папірці, що оцей дзвоник ти зробив по роботі і оцей кВт так спалив. Якщо офрмиш тещу, то витрати збільшиш, але доведеться за неї нарахування на зарплатню сплачувати. А хіт-новина 2017 - тепер навіть, якщо діяльність не велася, або отримав збитки, ЄСВ все одно сплатити маєш. Сезонникам, наприклад, дуже подобається.
Про податки/нарахування з найманих.
Скажімо, заробила людина дохід у 10к. З нього Роботодавець має утримати 18%, тобто на руки - 8200, 1,5% воєнного збору спростимо. Але робітник не знає чи не хоче знати, що додатково працедавець ще нараховує і сплачує на ті 10к 2200 ЄСВ (22%; до 2016 було взагалі 34-37%).
Так от, якби робітник з отриманих 12200 сам 4000 відніс у казну, може він і не розмірковував би про буржуїв, що податки платити не хочуть, а того, хто зараз каже, що 22% - мало, бив би по пиці. І з кандидатів жили б мотав, куди вони його гроші дівати збираються. Нашим людям такий перелом у мізках дуже потрібний, бо "соціалістами" у нас бувають незалежно від освіти й рівня доходів через одного.
|