|
вот что бывает когда законы пишут серые мыши-грантоедки, никогда в своей жизни ни одного производственного цикла не видевшие
Romko Krytko
Дякувати "пивній" реформі Hanna Hopko, сьогодні закрились десятки тисяч дрібних підприємців та більше сотні сімейних пивоварень. Цікаво, що робитимуть пивні ресторани, які мають власне виготовлення пива.
Я сьогодні закрив дві точки. Одну, яку відкрив 03.05.2000року маленьку крамничку, яка підтримувала штани спочатку мені, потім моїй мамі коли я був в Італії, а потім і далі мені коли повернувся. І друга точка у Франківську, яку відкрив 01.09.2013року, там був невеличкий фаст-фуд. Без роботи залишилось 6чоловік, мені жаль, але по-іншому неможе бути. Для того щоб продовжувати працювати потрібно було на кожну точку по ліцензії та по касовому апарату, а також бухгалтер, який би слідкував і вів усі книжки,довідки,акти,звіти, які потрібні нашій "реформованій" податковій. Для того щоб купити ліцензію, треба заплатити 8000грн у рік, касовий 5000грн і щомісячні додаткові витрати у 1000грн. Думаю, що тупі реформатори розраховували, що люди будуть платити ці кошти, а не закриватись.
І це ще не все, ще півроку тому я привіз закордону обладнання для власного виробництва пива. Тобто мініпивоварню для нашого пабу, але згідно теперішніх реформованих правил, для того щоб варити власне пиво у пабі нам потрібно заплатити 500 000грн у рік.
Шановне панство, можете щиро подякувати за ту дорогу мочу, яку тепер будете вживати під великими торговими марками такими, як: "львівське","оболонь","черні івське","першаприватна","ро ань". Ці гіганти виробництва бурди, яка ніколи не кисне можуть заплатити будь-які гроші. А ті хто робили справжній напій вартий називатися пивом малими літражами тепер вимушені будуть закритися. Не говорю про тисячі крамниць, і сотні тисяч людей без роботи.
Ось такі реформи
Мужика ей надо и не маялась бы фигней и государство не страдало.
|