# 50261, Booster   04.05.2013 20:47:03

Я б на м1сц1 ОВБ ви1бнувся останн1й раз- накатав би за власним- 1 в Грец1ю оливки збирати нахуй.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора