# 50108, Booster   04.05.2013 16:25:26

Тотнем- Саутгемптон перенесли на п1в години, бо через затори вбол1вальники не встигають на гру. От для кого в них футбол, а не розб1рки, в кого крут1ша цацка 1 б1льше понт1в...

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора